Ponuka terapií...

Osobné terapie:

Osobné terapie momentálne nevykonávam, pokračovať budem od cca polovice septembra 2019

ZVUKOVÁ HARMONIZÁCIA 

ZVUKOVÁ HARMONIZÁCIA

Pomocou terapeutických ladičiek dostávame naše telo do dokonalej rovnováhy a harmónie, dolaďuje sa rovnováha energetického tela. Vibrácie ladičiek v liečivých frekvenciách pôsobia až na bunkovú pamäť, čím sa obnovuje správna energia v orgánoch a tkanivách. Terapia je nápomocná pri nastolení rovnovážneho stavu tela , mysle a ducha a upokojuje energetický systém človeka. Uvoľňujúca, duševná pohoda. 

Terapia je vhodná aj pre deti od 5 rokov.

20, 30, 40 minútová terapia

ZVUKOVÁ OČISTA

ZVUKOVÁ OČISTA

Pomocou terapeutických ladičiek dostávame naše telo do dokonalej rovnováhy a harmónie na úrovni jemnohmotnej ( energetické telo, čakry, meridiány) aj fyzickej, dolaďujeme rovnováhu energetického tela. Vibrácie ladičiek v liečivých frekvenciách pôsobia až na bunkovú pamäť, čím sa obnovuje správna energia v orgánoch a tkanivách. Frekvencia ladičiek uzemňuje, otvára a odstraňuje energetické blokády v našom tele, napätie a stres. Terapia je nápomocná pri detoxikácii tela, nastolení rovnovážneho stavu tela , mysle a ducha a upokojuje energetický systém človeka. 

Terapia je vhodná pre ľudí od 15 rokov.

30 minútová terapia.

ZVUKOVÁ MEDITÁCIA

ZVUKOVÁ MEDITÁCIA

Frekvencia ladičiek uzemňuje, otvára a odstraňuje hlboké energetické blokády v našom tele, napätie a stres, vytvárajú celkovú rovnováhu, pokoj, sústredenie a hlboké uzemnenie. Terapia liečivých frekvencií je vhodná pred dôležitým pracovným stretnutím a po ťažkom psychickom vyčerpaní, pri psychických problémoch, strese, strachu a nervozite. Má silný terapeutický účinok, umožňuje nám udržiavať duševný a emocionálny pokoj.

Terapia je vhodná pre ľudí od 15 rokov

30 minútová terapia

ZVUKOVÁ SOLFEGGIO

Skupinová hĺbková bunková muzikoterapia

ZVUKOVÁ SOLFEGGIO

Vystavením mysle a tela posvätným Solfeggio liečivým frekvenciám dosiahneme vnútornú harmóniu a silu na hlboké liečenie. Dokážu nás zladiť s tónmi vesmíru, ich pôsobenie na sa dá charakterizovať ako mystické. Sú účinné pri uvoľňovaní smútku a jeho transformácii na radosť, náprave situácie a uskutočnení životných zmien, pomáha spojiť so Zdrojom, opravovať DNA, spojiť s duchovnou rodinou, pochopiť vzťahy, lepšie zvládať a riešiť problémové situácie, prebudiť intuíciu a pod. Tieto frekvencie tiež pomáhajú energetickým kanálom a centrám ostať otvorené a udržať životnú silu voľne prúdiaca v tele. 

Terapia je vhodná pre ľudí od 15 rokov

30 minútová terapia.

ZVUKOVÁ VYŠŠIE ENERGIE

Skupinová hĺbková bunková muzikoterapia

ZVUKOVÁ VYŠŠIE ENERGIE

Liečivá frekvencia ladičiek vibruje na princípoch šírenia prirodzených harmonických vĺn a zjednocuje vlastnosti svetla, času, priestoru, hmoty, gravitácie, magnetizmu a pôsobí na DNA a vedomie. Je teda vyjadrením toho, že všetko so všetkým súvisí. Touto frekvenciou môžeme zmeniť fungovanie živej bytosti - harmonizovať a liečiť. Jej frekvencia sa dá prirovnať frekvencii lesa - je vysoko harmonizujúca a očistná, napĺňa energiou. 

Terapia je vhodná pre ľudí od 15 rokov

20 minútová terapia

Skupinové terapie nájdete tu:


https://lamusica.wbl.sk